Houdt rekening met vertraging in verband met code oranje, online boeken tijdelijk niet mogelijk

Het KNMI heeft code oranje afgegeven in verband met de gladheid voor zaterdag 3 januari. Dit kan zorgen voor flinke vertragingen. Onze vervoerders doen hun best zoveel mogelijk ritten goed en veilig uit te voeren, maar wij verzoeken u rekening te houden met flinke vertragingen.
Besluit u zelf om vanochtend toch niet te reizen, maar heeft u wel een rit gereserveerd? Dan vragen wij u dringend deze rit te annuleren.
Wilt u nog een rit boeken? Dan kan dit alleen telefonisch en u kunt op dit moment alleen reserveren voor ritten na 14 uur. Het kan zijn dat tijdstippen voor ritten na 14 uur vol zitten en u dus niet op het gewenste tijdstip meer kan boeken. Hiermee hopen wij ervoor te zorgen dat de vertragingen beperkt blijven. Mocht de situatie wijzigen dan zullen wij dit bericht aanpassen.